Bartłomiej Karaś

Poznaj wykładowcę

lek. stom. Bartłomiej Karaś

stomatolog

kontakt@liberdent.pl
www.liberdent.pl

lek. stom. Bartłomiej Karaś

Stomatolog

Ukończył Wrocławski Uniwersytet Medyczny w 2009 roku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ergonomii Stomatologicznej, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz European Society of Endodontology. W 2012 roku uzyskał certyfikat Curriculum Endodontycznego Polskiego Towarzystwa Endodotycznego, a od 2013 roku współpracuje z Działem Badawczym PTE. Jest autorem publikacji z zakresu endodoncji w recenzowanych czasopismach stomatologicznych i współautorem książki „Endodoncja w ujęciu klinicznym” red. Prof Marty Tanasiewicz.

Jeden z Mistrzów Stomatologii kwartalnika eDentico. Współpracuje z polskimi firmami Esdent, Poldent, Nevadent, Optident, Akademią Stomatologii szkoląc lekarzy dentystów. W latach 2014-2018 był konsultantem firmy Kerr Endodontics (Sybron Endo). Na arenie międzynarodowej współpracuje z firmami Carestream, Perfect Dental, Eighteeth, Woodpecker, Deppeler i Produits Dentaires . Jest współzałożycielem Dental Masters Group . Od 2018 jest jednym z dwóch Polaków w organizacji Style Italiano Endodontics . Od 2013 roku przeprowadzi ł ponad 350 szkoleń  i wykładów w 10 krajach na 4 kontynentach.

Kursy tego wykładowcy

Archiwum

Procedury Smart Endo

Procedury Smart Endo

Kurs Procedury Smart Endo lek. stom. Bartłomiej Karaś Procedury Smart Endo Zapraszamy na kurs dedykowany wszystkim entuzjastom endodoncji, którzy chcą ...