Patryk Kownacki

Poznaj wykładowcę

Patryk Kownacki
dr n. med. Patryk Kownacki

Dr n. med. Patryk Kownacki

stomatolog, chirurg

kontakt@liberdent.pl
www.liberdent.pl

Patryk Kownacki

Stomatolog, Chirurg

Adiunkt w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Katedry Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Chirurgii Stomatologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Lekarz klinicysta-praktyk. Absolwent studiów podyplomowych w dziedzinie implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem w Niemczech.

Aktywny Członek OSIS oraz Europejskiego Towarzystwa Implantologicznego – EDI. Autor licznych publikacji i wystąpień zarówno krajowych, jak i zagranicznych z zakresu chirurgii implantologicznej.

Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej i implantologicznej oraz technikach odtwórczych tkanek twardych i miękkich w obrębie jamy ustnej. Wykonuje wszelkiego rodzaju procedury chirurgiczne, w tym także z zakresu mikrochirurgii endodontycznej i implantologii.

Ceniony przez pacjentów za poczucie humoru, przyjazną atmosferę oraz precyzję i delikatność podczas wykonywania zabiegów. Cechuje go indywidualne podejście do każdego pacjenta, wyrażające się troską o jego komfort oraz zrozumieniem dla jego potrzeb i obaw.

Dr Patryk Kownacki jest właścicielem Centrum Stomatologicznego Kownacki-Dent.

Kursy tego wykładowcy

Archiwum

Patryk Kownacki

Nawigacja dynamiczna w praktyce

Kurs z praktycznego zastosowania nawigacji dynamicznej - na przykładzie Navidentu ...